Portfolio

Savrupmāja piejūras ciemā Latvijā.

Platība: 100 m2
Stāvi: 1
SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs pabeidza darbus pie 100 m2 lielas vienstāva savrumpājas pārbūves un palīgēkas jaunbūves projektā Latvijā. Projekts apliecināja to, kā iespējams apvienot māju ražošanas augsto kvalitāti ar ļoti individuāliem dizaina risinājumiem. 

Vienstāva paneļu mājas dizains veidots ar vēsturiska izskata fasādi ielas pusē ar dabīgi novecojušām lubiņām un lapegles dēļiem. Augstas kvalitātes 3 stiklu logiem izmantotas speciāli pielāgotas līstītes, lai tie iekļautos vēsturiskajā dizainā. Savukārt pagalma pusē palīgēkai ir moderns dizains ar plašiem logiem, atklātu pergolu un stiklotu jumtu. Ēkas formu tīrums panākts ar fasādē integrētu lietus ūdens savākšanas sistēmu un plašām terases durvīm visas sienas platumā. 

Vienstāva paneļu mājas veiktās blower door pārbaudes uzrādīja labākas vērtības nekā prasa pasīvās ēkas standarta prasības (0.39 gaisapmaiņas kārtas stundā pie 50 Pa spiediena starpības). Pergola tika krāsota ar ļoti augstvērtīgu kokdarvas krāsu. Lai panāktu vienmērīgāku temperatūru dienas gaitā, jumts tika siltināts ar celulozes siltumizolāciju, kam piemīt augstāka termiskā inerce nekā parasti izmantotajai minerālvates izolācijai.

ZTC darbu apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs izstrādāja mājas koka konstrukciju ražošanas projektu, ražoja mājas būvkonstrukcijas un elementus, organizēja transportēšanu uz objektu. ZTC darbinieki objektā veica mājas montāžu, ieklāja jumta segumu, veica ārējos apdares darbus, tai skaitā logu un vitrīnu montāžu.
Klients organizēja pamatu izbūvi un ēkas iekšdarbus.