Noderīga informācija
Ilgspējīga būvniecība nav tikai energoefektivitāte
22.04.2021 19:48
Diskusijai par būvniecības ietekmi uz vidi jābūt ne tikai par ēku energoefektivitāti tās ekspluatācijas laikā, bet arī tikpat nozīmīgajām pārējām daļām – enerģiju, kas patērēta ēkas radīšanai un nepieciešama vai atgūstama pēc tās mūža beigām. To atspoguļo ēkas dzīves cikla aprēķins. Uzzini, kā uzbūvēt videi patiesi draudzīgu ēku!
Kā veido koka karkasa ārsienu paneļus?
15.02.2021 20:20
Lai palīdzētu topošajiem māju īpašniekiem labāk izprast veicamās izvēles, pasūtot rūpnieciski ražotu māju, šajā rakstā dalāmies ar pamatprincipiem jebkuras rūpnieciski ražotas mājas pamatelementu – paneļu – uzbūvē.
Kas ir ēkas gaiscaurlaidības tests?
01.12.2020 21:05
Regulējums prasa veikt gaiscaurlaidības testu jaunām būvēm un tā var būt vērtīga metode laicīgai nekvalitatīva darba konstatēšanai, lai to novērstu jau būvniecības laikā.
Ko der zināt par paneļu mājas piegādi?
06.11.2020 08:49
Koka paneļu māju priekšrocība ir to kompaktā piegāde uz būvlaukumu, rodot optimālo līdzsvaru starp rūpnieciskās ražošanas kvalitāti un transportēšanas izdevumiem. Kad attālumi ir lieli, tad katrai transporta vienībai ir nozīme. Tāpēc šajā rakstā skaidrojam, kā māju būvkomplekti tiek piegādāti uz būvlaukumu un no kādām kļūdām jāuzmanās mājas pasūtītājam.
Kā atšķiras rūpnieciski izgatavotās mājas – paneļu un moduļu būvniecība
23.09.2020 15:32
Kā atšķiras rūpnieciski izgatavotās mājas - paneļu un moduļu būvniecība?
Nereti sarunās ar klientiem saskaramies ar pārpratumiem par to, kas ir paneļu vai moduļu būvniecība, koka karkasa paneļi vai citi būvniecības veidi. Tāpēc īsumā aprakstām galvenās atšķirības, lai palīdzētu ikvienam, kas plāno būvēt māju.
Kā salīdzināt koka paneļu māju cenu piedāvājumus
03.08.2020 19:20
Viena no biežākajām tēmām sarunās ar klientiem ir par dažādu cenu piedāvājumu salīdzināšanu ar ZTC piedāvājumu. Šis raksts Jums palīdzēs labāk izprast un salīdzinātu koka karkas māju ražotāju cenu piedāvājumus.
Gaisa mitrums telpās ir svarīgs veselībai
26.04.2018 13:57
Ekoloģiska māja, kas būvēta ar „elpojošām” konstrukcijām ir kā buferis starp gaisa mitruma atšķirībām ārpusē un telpās, stabilizējot gaisa mitrumu telpās. Dzīvošana telpās ar optimālu gaisa mitrumu uzlabo veselību, komfortu, produktivitāti un miegu.
Koka paneļu mājas vērtība redzama kopskatā
23.02.2018 09:53
Lai saprastu, kādēļ koka paneļu mājas ir veids, kā visizdevīgāk iegūt kvalitatīvu ēku, nepieciešams palūkoties dziļāk par materiālu cenu salīdzinājumu.
8 padomi, kā izvēlēties vislabāko ģimenes mājas projektu
15.01.2018 16:15
Telpu plānojums ir viena no svarīgākajām izvēlēm, meklējot mājas projektu. Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai palīdzētu izvēlēties Jums piemērotāko telpu plānojumu.Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai izvēlēties pareizo telpu plānojumu Jūsu mājai.
ZTC paneļos pilda ekoloģisku izolāciju ar jaunāko sistēmu
08.12.2017 14:48
Kopš novembra Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) paneļu ražošanā izmanto industriālu izolācijas ieklāšanas sistēmu, lai paneļos ieklātu ekovates vai kokšķiedras vates izolāciju visaugstākajā kvalitātē.