Portfolio

Restorāns un trīs mājas Nackā, Zviedrijā.

Platība: 690 m2
Restorāns un trīs dzīvojamās mājas atrodas Stokholmas priekšpilsētā Nackā, krastmalā, kas bijusi muitas teritorija, bet šobrīd tiek pārbūvēta par dzīvojamo rajonu. 
Divstāvu restorāna kopējā iekštelpu platība ir 540 m2. Katra no trim ģimenes mājām ir 150 m2 liela. Izaicinošu šo projektu padara īstenošanas laiks un šaurais būvlaukums. Tieši šādi projekti visvairāk izceļ koka māju priekšrocības. Īss būvniecības cikls tiek panākts veicot darbus paralēli – montējot pirmo ēku, ražotnē tiek izgatavotas nākamo ēku konstrukcijas un būvlaukumā jau tiek sagatavoti to pamati. Tā kā šaurajā būvlaukumā nav iespējams izkraut un uzglabāt gatavās konstrukcijas, montāža notiek tieši no kravas auto.
Saliekamās mājas izgatavotas paneļu izolācijas ieklāšanai izmantojot jauno tehnoloģiju, kas nodrošina ekovates ieklāšanu visaugstākajā kvalitātē un īsā laikā. Sienas iekšpusē ir klātas ar fermacell plāksnēm, lai vēl vairāk saīsinātu būvniecības ciklu. 

ZTC darbu apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs nodrošināja ēkas būvkonstrukciju projektēšanu, ražoja būvelementus un organizēja būvkopmplekta piegādi uz objektu. Objektā montāžu veica Zemgales tehnoloģiskā centra brigāde.