Portfolio

Pabeigtas divas divstāvu privātmājas Vestbijā, Norvēģijā.

Platība: 600 m2
Stāvi: 2
2022. gada sākumā ZTC pabeidza 2 divstāvu privātmāju būvniecību Norvēģijā, Vestbijas apgabalā. Katras divstāvu mājas platība ir 300m2.

Konstruktīvi sarežģīta ēka ar daudziem individuāli izstrādātiem risinājumiem, lai noslēptu slodzi nesošos elementus un izpildītu klienta noteiktās estētiskās prasības.  Mājas tika piegādātas ar ražotnē jau daļēji iestrādātiem logiem.

Vienai no uzbūvētajām mājām ir melni krāsota dēļu apdare, bet otrai – ar dzels vitirolu apstrādāta Sibīrijas lapegles dēļu apšuvums.  Sibīrijas lapegles ārējā apdare kļūst arvien populārāka mūsu klientu vidū, jo, apstrādājot ar dzels vitirolu, tā vienmērīgi nosirmo jeb maina krāsu neatkarīgi no saules gaismas intensitātes. Tāpat šāda fasāde neprasa papildus apstrādi pēc laika, atšķirībā no krāsotas dēļu fasādes, kur pēc kāda laika krāsa būs jāatjauno.

Abas uzbūvētās ēkas atrodas ainaviski skaistā vietā, kur no balkona paveras skaists skats uz fjordu. Lai šo skatu varētu izbaudīt pēc iespējas pilnīgāk, balkoniem izmantotas pilnstikla margas bez vertikāliem balstiem.

ZTC darba apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica mājas koka konstrukciju projektēšanu, ražoja mājas būvkonstrukcijas un elementus, organizēja transportēšanu uz objektu. ZTC darbinieki objektā veica mājas montāžu.