Portfolio

Pabeigta privātmāja ar bezplēvju risinājumiem Latvijā (+atsauksme).

Platība: 210 m2
Stāvi: 2
ZTC 2021. gada rudenī pabeidza darbu pie privātmājas būvniecības Latvijā. Divstāvu mājas platība ir 210m2.

Privātmājas būvniecībā izmantoti bezplēvju risinājumi.  Mājai netika izmantotas tvaika izolācijas membrānas, bet tās hermētiskumu nodrošina saplāksnis ar līmētām savienojumu vietām. Ēkai ir tērauda balsta konstrukcijas, kas vienlaicīgi darbojas kā jumta slodzes uzņemšanai, tā arī fasāžu sistēmas balstīšanai.

Privātmājas sienas karkass pildīts ar industriāli ieklātu kokšķiedru. Mājai tika izvirzītas augstas ēkas gaisa caurlaidības prasības, kas arī tika sasniegtas. Veicot Blower door testu n50 tika sasniegts rādītājs 0,24 n-1. Pārsniedzot pat pasīvo māju standarta prasība, kas ir 0,6. Ēka atbilst gandrīz 0 enerģijas mājas prasībām, izmantojot salīdzinoši nelielus sienas biezumu – sienās siltumizolācija ir 25cm, bet jumtā 35cm.

ZTC darba apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica mājas koka konstrukciju projektēšanu, ražoja mājas būvkonstrukcijas un elementus, organizēja transportēšanu uz objektu. ZTC darbinieki objektā veica mājas montāžu.

Klientu atsauksme

Jau otro gadu esam patiesi priecīgi un pateicīgi par to, ka izvēlējāmies ZTC  kā mūsu mājas būvnieku, gan paveiktā darba kvalitātes ziņā, gan arī par ieguldīto laiku mājas tehniskā projekta izstrādē un detaļu precizēšanā. Īpašs paldies projektu vadītājam Mārtiņam par viņa ieguldīto laiku konsultējot un skaidrojot nianses.

Gala rezultātā ZTC mums ir uzbūvējuši patiesi fantastisku māju, neskatoties uz vairākiem izaicinājumiem, kurus būvniekam nācās risināt:
  • apvienot koka būvniecību ar nesošo metāla konstrukciju, kura vienlaikus ir loga rāmis (šī jautājums tika risināts kopdarbībā ar logu ražotājiem i2 Factory);
  • izmantot bezplēvju risinājumu, hermētiskumu panākot ar saplāksni, kas likts tvaika izolācijas membrānas vietā;
  • turklāt būvniecības rezultātā bija jāpanāk, ka ēkas gaisa caurlaidības koeficients N50(h-1 ) nepārsniedz 0.7 un, veicot Blower door testu tika sasniegts izcils rezutāts 0.24.
Liels paldies Jums par ieguldīto laiku un darbu, kā rezultātā ir uzbūvēta ļoti kvalitatīva māja, par būvniecības kvalitatīvo izpildījumu esam pārliecinājušies gan paši, gan saņēmuši atzinīgus vērtējumus no visiem, ar kuriem sadarbojāmies, lai pabeigtu mājas iekšējo apdari.

Pateicībā, Irēna un Janeks