Portfolio

Māju ciemts Ljusterö salā, Zviedrijā.

Platība: 1320 m2
Zemgales tehnoloģiskais centrs piegādājis un uzstādījis 20 koka karkasa ēkas projektā ar kopsummā 1320 m2 grīdas platību Ljustero salā, Zviedrijā. Projekts sastāv no četriem zemes gabaliem ar dažādām ēkām uz tiem.

Šis projekts kalpo par piemēru ZTC spējām piedāvāt ļoti konkurētspējīgu cenu un ātru projekta īstenošanu, organizējot projektēšanas, ražošanas un montāžas procesus paralēli. ZTC šajā projektā ne tikai nodemonstrēja spējas paveikt projektu īsā laikā, bet arī elastību. Kad pamatu izbūve neiekļāvās projekta grafikā, ZTC spēja uzglabāt saražotos ēku elementus klimata kontrolētās noliktavas telpās, lai šādas novirzes neietekmētu ēku kvalitāti.

Trijās dažādās uzbūvētajās ēkās veikts gaiscaurlaidības jeb blower door tests, kas ēkām uzrādīja labus rezultātus. Lai gan mājas nav plānots sertificēt pēc pasīvās ēkas standarta, to N50 mērījuma rezultāti 0.41, 0.52, 0.55 visi iekļāvās pasīvajām ēkām noteikrajā hermētiskuma prasībā N50<0.6.

ZTC darba apjoms

ZTC projektā nodrošina ražošanas un montāžas rasējumu izstrādi, koka karkasa ēku ražošanu, piegādi, montāžu un jumta darbus.
Projekta attīstītāja atbildībā bija pamatu izbūve, āra apdares darbi, inženierkomunikācijas un iekšdarbi.