Portfolio

Inovatīva CLT privātmāja 's-Hertogenbosch pilsētā, Nīderlandē (+atsauksme).

Platība: 250 m2
Stāvi: 2
ZTC 2021. gada vasarā pabeidza darbu pie inovatīvas privātmājas būvniecības Nīderlandē, ‘s-Hertogenbosch pilsētā. Divstāvu mājas platība ir 250m2.

Privātmājas ražošanā tika izmantots inovatīvs risinājums.  CLT tika izmantots kā slodzi nesošs elements, kuram ZTC ražotnē tika iestrādātas elektrības gofras un tas tika siltināts.  Šāds kompozītpanelis tika piegādāts uz būvlaukumu, kur samontējot māju, atlika tika pabeigt ārējo apdari, kas šai mājai ir vertikāls dēlis no Āfrikas cietkoka.

Visās mājas iekšsienās, izņemot vannas istabas, CLT atstāts kā eksponēts materiāls, tādēļ tika atrasti risinājumi, lai noslēptu inženierkomunikācijas. Izmantojot CLT kā gala apdari iekštelpās, vēl vairāk tika saīsināts būvniecības laiks, jo lielākais darba apjoms tika veikts ražotnē. Izmantojot CLT kā gala apdari, varam piedāvāt klientiem pilnībā pabeigtu sienas paneli gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Tāpat privātmāja celta ar augstas kvalitātes ekoloģiskiem risinājumiem. Mājas ražošanā izmantota ekovate kā arī tvaika caurlaidīgas membrānas.

Klienta atsauksme:


Šeit varat apskatīt saimnieka filmētu mājas montāžas procesu:

ZTC darba apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica mājas koka konstrukciju projektēšanu, ražoja mājas būvkonstrukcijas un elementus, organizēja transportēšanu uz objektu. ZTC darbinieki objektā veica mājas montāžu.