Portfolio

Infill paneļi dzīvokļu mājai Falkenbergā, Zviedrijā (+atsauksme).

Platība: 1800 m2
Zemgales tehnoloģiskais piegādājis “infill” sienu paneļus dzīvokļu nama projektam Falkenbergā, Zviedrijā. Infill paneļi tika izmantoti divām ēkas fasādēm 1800 m2 platībā. Jauktās konstrukcijas ēkai ir metāla nesošais rāmis un dzelzbetona pārsegumi, bet ZTC projektēja, izgatavoja un piegādāja ārsienu infill paneļus. 

ZTC paneļus izgatavoja sākot no tvaika izolācijas līdz vēja izolācijas plāksnei, kam izmantotas cementšķiedru plāksnes. Ražotnē paneļos tika uzstādīti klienta piegādāti alumīnija rāmja logi. Visi paneļi  ir standartizētā izmērā un mainās tikai sākuma beigu paneļi kā arī logi paneļos. Tas ļauj veidot lielizmēra pakas, lai paātrinātu transporta vienību uzkraušanu un izkraušanu. Lai piegādātu nestandarta augstuma (3.3m) paneļus, bija jāpielāgo gan ražošana, gan transportēšana. 

Pirms ražošanas uzsākšanas tikai veidots demo panelis, kas tika uzstādīts būvlaukumā, lai pārbaudītu visu risinājumu atbilstību un savietojamību. ZTC spēj nodrošināt ļoti augstu precizitāti paneļu ražošanā, kas nepieciešama šādiem paneļiem, jo fasādes nobeigumam izmantos individuāli izgatavotu 3D metāla apšuvumu.

ZTC darbu apjoms

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica mājas koka konstrukciju projektēšanu, ražoja mājas infill paneļus un organizēja transportēšanu uz objektu. 

Klienta atsauksme

Projektā „Stationhus” izvēlējāmies SIA Zemgales tehnoloģisko centru par infill paneļu piegādātāju, jo uzņēmums sevi ir pierādījis ar ilggadēju pieredzi starptautiskā tirgū. ZTC komandu raksturo profesionalitāte un atbildīga pieeja projektam. ZTC piegādāja infill paneļus plānotajā laikā un atbilstošus augstiem kvalitātes standartiem, tāpēc ar ZTC paveikto darbu esam ļoti apmierināti un plānojam turpināt sadarbību.

Jānis Beinārs
SIA Three L Technologies projektu vadītājs